Bosch SMV46KX00 - OKAZJE Oceń produkt:

od 1564,31 PLN

oszczędzasz do 15%

  • Producent: Bosch
  • Kategoria: Zmywarki do zabudowy
  • Wysokość: 81 cm
  • Szerokość: 59 cm
  • Głębokość: 55 cm
  • Pojemność: 13 kpl. naczyń
  • Zużycie wody: 7.5 l
  • Ilość programów: 6
  • Poziom hałasu: 46 dB


Wybrane właściwościKlasa energetyczna A++
Szerokość [cm] 59.8
objętość [il. Kompletów] 13
Zużycie wody na cykl [l] 7.5
AquaStop

System AquaStop użytkowany w zmywarkach Bosch gwarantuje bezawaryjną ochronę przed zalaniem. Składa się z elektrozaworu na wężu doprowadzającym wodę, a także zabezpieczeń we wnętrzu. Pojawienie się wody we wnętrzu komory aktywuje czujnik przy kranie, który zamyka jej dopływ, zapobiegając wyciekowi. Czujnik zamyka również dopływ wody po zasygnalizowaniu nieszczelności węża. Zmywarki Bosch z systemem AquaStop objęte są gwarancją bezpieczeństwa dla Twojego domu (z klauzulą rekompensaty ewentualnych szkód).


EcoSilence Drive

opatentowany napęd EcoSilence Drive™ gwarantuje wyjątkowo cichą i energooszczędną pracę zmywarki. W odróżnieniu od silników tradycyjnych, EcoSilence Drive™ pracuje bez szczotek, redukując tarcie. To właśnie dlatego jest tak niewiarygodnie cichy i zużywa mało energii.


Program szkło 40°

Nowy program szkło 40°C delikatnie czyści szklane naczynia, takie jak kryształowe kieliszki, jednocześnie gwarantując stosowne warunki suszenia i olśniewający e rezultaty. Efekt ten jest osiągany przez obniżenie temperatury oraz wydłużenie czasu suszenia. W ten sposób kieliszki zyskają połysk i idealną przezroczystość, zachowując korzystną kondycję o mnóstwo dłużej.


Wymiennik ciepła

Zmywarki wyposażone w wymienniki ciepła pozwalają na wyjątkowo delikatne zmywanie kieliszków i porcelany. Woda jest wstępnie podgrzewana w zbiorniku do płukania, co pozwala uniknąć nagłych zmian temperatury. Dzięki wymiennikowi ciepła naczynia suszone są w nad wyraz higienicznych warunkach. Wymiennik pozwala także wykorzystywać ogrzaną wodę do kolejnych etapów zmywania, oszczędzając widoczną liczba energii.


czujka załadunku

Zmywarki Bosch nastawione są na optymalizację zmywania, dlatego wyposażone zostały w czujniki mierzące minimalną, potrzebną ilość wody w urządzeniu. Detektor załadunku dozuje wodę stosownie do ilości mytych naczyń, pamiętając o tym aby w zmywarce cyrkulowała drobna niezbędna do świetnego zmycia naczyń liczba wody gwarantuje on trafny wybór parametrów choćby w przypadku połowicznego lub częściowego zapełnienia zmywarki, oszczędzając wodę i prąd.


Program TurboSpeed 20 min

Wybrane modele zmywarek ActiveWater proponują program, który myje naczynia w rekordowym tempie. Pasuje on nadzwyczajnie do zmywania świeżo zabrudzonych talerzy i szklanek, które są pilnie potrzebne w kuchni. Dzięki wstępnemu podgrzaniu wody i komory zmywania, naczynia są wspaniale czyste i gotowe do użycia już po 20 minutach.


Programy automatyczne

Wszystkie programy auto dbają o ekonomiczną eksploatację zmywarki z gwarancją rewelacyjnych efektów mycia. Na podstawie kontroli sensorowej programy samoczynnie dostosowują cechy cyklu pracy do faktycznych potrzeb. Zużycie wody, jej temperatura oraz czas płukania są precyzyjnie dobierane pod kątem stopnia zabrudzenia. Dzięki temu można uzyskać najlepsze rezultaty, równocześnie oszczędzając wodę i energię. W większości zmywarek Bosch wyszukamy od jednego do trzech programów samoczynnych.


InfoLight

Aktywność zmywarki sygnalizuje czerwona wiązka światła emitowana na podłogę podczas pracy urządzenia. Po zakończeniu programu światło samoczynnie gaśnie. Dzięki temu nie trzeba uchylać drzwi urządzenia by sprawdzić czy zmywarka zakończyła pracę.


Opóźnienie czasu startu

Dzięki funkcji opóźnienia czasu startu możesz ustawić wybrany program a następnie czasu jego rozpoczęcia. Funkcja ta powoduje, iż korzystanie z urządzenia jest komfortowojsze, umożliwiając rozpoczęcie programu w dowolnej chwili w ciągu dnia, gdy jesteś w pracy i w nocy. Po uruchomieniu programu na wyświetlaczu pojawia się czas pozostały do jego zakończenia. W przypadku braku wyświetlacza w niektórych modelach moża zaplanować opóźnienie czasu startu o 3/6/9 godzin.


technika ochrony szkła

Ponieważ miękka powoduje korozję szkła, zmywarki producenta Bosch z technologią ochrony szkła stale regulują stopień jej twardości. Dzięki czemu cenne kieliszki czy delikatna porcelana są za każdym razem zmywane ze szczególną troską i w adekwatnych warunkach.


Oszczędne zarządzanie wodą

Funkcja inteligentnego, oszczędnego zarządzania wodą pozwala osiągnąć minimalne zużycie zasobów na każdy cykl zmywania. Przykładowo zmywarka ActiveWater Eco zużywa zaledwie 6,5 litra wody w programie referencyjnym z opcją zoptymalizowanego, higienicznego czyszczenia.


AquaSensor

Specjalny czujnik AquaSensor wielokrotnie podczas jednego mycia bada stopień zabrudzenia wody i kontroluje jej zużycie. Dzięki temu Twoje naczynia za każdym razem będą czyste, a urządzenie nie zużyje ani kropli wody więcej aniżeli to niezbędne.


Funkcja VarioSpeed Plus

Możesz zastosować funkcji VarioSpeed Plus,rewelacyjnie umyć i wysuszyć pełny załadunek naczyń w najkrótszym osiągalnym czasie. Za dotknięciem jednego przycisku, czas zmywania ulega skróceniu nawet do 66%, z zachowaniem wysokiej wydajności zmywania. Wystarczy włączyć funkcję VarioSpeed Plus, gdy Ci potrzeba czystych naczyń, np. W trakcie uroczystości rodzinnych czy imprez urodzinowych. Funkcję Vario Speed Plus można dołączyć do każdego długiego programu zmyywania.


Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Zmywarki do zabudowy